YEST CURVE tregging – comfortabele plus size broek in Teal green
De YEST CURVE tregging is een stijlvolle en comfortabele keuze voor vrouwen die houden van grote maten kleding met een perfecte pasvorm. De tregging is gemaakt van een gladde polyamide-elastane kwaliteit die soepel meebeweegt en de hele dag comfortabel zit.
Het model heeft een flared fit die lengte geeft aan het silhouet en zorgt voor een flatterend effect. Praktische steekzakken voegen functionaliteit toe zonder af te doen aan de elegante uitstraling. Met een lengte van 32 inch valt de tregging mooi over de enkels en kan hij gemakkelijk worden gecombineerd met een blouse, trui of blazer voor een complete look. De frisse Teal green kleur maakt dit item een veelzijdige toevoeging aan je plus size garderobe.
Deze tregging van Yest Curve is een ideaal item binnen de collectie grote maten kleding van Bagoes, perfect voor zowel casual als chique outfits.
Productdetails
-
Artikelnummer: A005907
-
Merk: Yest Curve
-
Artikelgroep: Bottoms
-
Sub artikelgroep: Broeken
-
Thema: Katie
-
Pasvorm: Flare Fit
-
Samenstelling: 66% Polyamide, 34% Elastane
-
Lengte: 32 inch
-
Kenmerken: Flared fit, steekzakken, soepelvallend, comfortabele polyamide-elastane stof
-
Producttype: Jersey